W poszukiwaniu swojego miejsca oraz znalezieniu formy ekspresji dla swoich pasji stworzyłam ten mały blog, na którym witam Was serdecznie! Otwarłam umysł i puściłam wodzę fantazji, dlatego z tej okazji pragnę dzielić się z Wami  moim pomysłem na życie, zamiłowaniem do kolorowego i racjonalnego stylu odżywiania, a także do mody, która jest odzwierciedleniem mojego stylu i osobowości! Ale to nie wszystko, bo pragnę się rozwijać i stopniowo ukazywać Wam inne aspekty tego co porywa moją duszę… ale to w swoim czasie! 🙂 Mogę jedynie dodać, że muzyka jest moją wielką miłością i po uszy jestem w niej zakochana, a bez której życie byłoby bezbarwne. Innymi słowy jest we mnie trochę szaleństwa połączonego z artyzmem.

Pewne ograniczenia, które musiałam niedawno wdrożyć do mojej kuchni ze względu na zdrowie wbrew pozorom zaowocowały nowymi przepisami i zaprowadziły moją kreatywność na wyżyny. Nigdy bym się nie podejrzewała, o to  jak pięknie i cudownie mogę jeść i tworzyć, będąc na diecie roślinnej ( wyłączając cukier, gluten i wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego!). I w tym miejscu rodziłoby się pytanie… co ja właściwie jem? Samą trawę? Otóż nie! Właśnie tym chcę się z Wami dzielić w zakładce “Pamiętnik kulinarny”. Stopniowo będę opisywać moje wybory żywieniowe, a także co jem i dlaczego, jak również pisać o tym co jest szkodliwe. Zamierzam zebrać najważniejsze i najciekawsze informacje o zaletach i właściwościach jedzenia funkcjonalnego. Wszystko to będzie znajdować się w podkategorii ” SPEKTRUM ŻYWIENIA “. Natomiast drugim ważnym filarem tego miejsca będą moje kulinarne potyczki, czyli “Moje przepisy”. Chcę Was inspirować do zdrowia, do różnorodności i próbowania nowych smaków. Przepisy, które będę tu zamieszczać mogą inspirować nie tylko wegan, lecz wszystkich pasjonatów zdrowej kuchni. Będzie na słodko, słono i koktajlowo, bo uważam, że dzień bez smoothie to dzień stracony! Stawiam na proste i mało skomplikowane dania, jednocześnie niepozbawione wyrazistego smaku.

Pragnę zawrzeć tu kompendium wiedzy, która mnie zawsze fascynowała, a w przyszłości chciałabym, aby to nie były tylko kulinaria 🙂 Nie będzie to na pewno przedstawione w sposób profesjonalny, lecz zadowalający mnie i pochodzący z pasji.

Zwieńczeniem wszystkich ograniczeń i kreatywności kulinarnej, a także zamiłowania do słodyczy oraz jednocześnie do zdrowia bez dodatku chemii są trufle. To słodycze pochodzące z “Wegańskiej Manufaktury Trufli”, którą stworzyłam, aby umilać nie tylko swoje podniebienie, pozostawiając sumienie bez wyrzutów, ale żeby szerząc tą zdrową słodycz dalej wśród szukających legalnej rozpusty.

Cóż więcej będę pisać o sobie …. więcej dowiedziecie się już wkrótce ! 🙂

Zaczynam przygodę z …blogowaniem 😀